Fiyatlar ucuzdu.
Merhaba millet. Suwon Gunma turuyla meşgul olan Tosuni geri döndü. Bugünlerde biraz yaşlandım, bu yüzden 출장안마 biraz çalışsam bile, yorgun, uykulu ve çok saçma değildim. Eklemler yaşlandıkça soğuk bir rüzgardı, bu yüzden daha da kötüleştim ve yaşlandığımdan ve olduğu gibi bırakmadığımı düşündüm, bu yüzden Suwon Hotel masajı alırken yönetmeye karar verdim. Bu şaşırtıcı, çünkü ürkütücü […]

Merhaba millet. Suwon Gunma turuyla meşgul olan Tosuni geri döndü. Bugünlerde biraz yaşlandım, bu yüzden 출장안마 biraz çalışsam bile, yorgun, uykulu ve çok saçma değildim. Eklemler yaşlandıkça soğuk bir rüzgardı, bu yüzden daha da kötüleştim ve yaşlandığımdan ve olduğu gibi bırakmadığımı düşündüm, bu yüzden Suwon Hotel masajı alırken yönetmeye karar verdim. Bu şaşırtıcı, çünkü ürkütücü bir yeteneğin var. Seni tanıtmak için geldim çünkü etrafımdaki herkese tavsiye etmek için her şeyi sevecek kadar mükemmel bir yer.

Suwon Hotel masajı Suwon City istasyonunun yakınındaydı ve ziyaret etmek gerçekten uygundu. Bunu zaten biliyorsun, ama Ingye-dong çok iyi toplu taşıma araçlarına sahip. Otobüs durağı ve metro vardı, bu yüzden araba kullanamadım. Arabayı getirenlerin de binanın bodrumunda bir otopark olduğunu ve rahatsızlık duymadan kullanabileceğinizi düşünüyorum. Mağazanın ücretsiz olarak 4 saate kadar destekleyeceğini duydum.

Binaya girip hemen 6. kata çıkabilirsiniz. Tuvaletten sola dönün ve giriş hemen ortaya çıkıyor. Asansörden iner inmez hissettiğim yumuşak aroma kokusu hala hatırlanıyor. Sadece bir pazarlama stratejisi olup olmadığını kokladım, ama aklımın ve vücudumun zaten iyileştiğini hissetmek gerçekten güzeldi. Bu daha sonra duyduğum şey, aslında masajda kullanılan aroma yağının hepsinin yurtdışından ithal edilen lüks ürünler olduğunu söylüyor!Bu yüzden, sadece suyla hafifçe duş alsanız bile, iyi yıkandığını duydum.

Suwon Hotel masaj öğretmeninin hoş bir selamını alarak içeri girdim. Masaj dükkanının karanlık ve karanlık olması gerektiği klişemi kırmak gibi parlak ve parlak bir iç mekan gördüm. Mağazanın kendisi oldukça rahat ve rahat bir atmosfere sahipti, bu yüzden sadece kalmanın bir iyileşme olduğunu düşündüm ve bunun iyi bir şey olmadığını düşündüm.

Suwon Aroma Masajı'nın gerçekten ünlü bir yer olduğunu duydum, bu yüzden otel masajı ve aroma masajı arasında hangisini seçeceğimi merak ettim. Fiyatlar ucuzdu, bu yüzden seçim daha da endişeliydi. O zaman, bedenini kontrol ettikten sonra, karara vardın, ama sonunda orijinal amacı olan otel masajına karar verdin!Benim gibi ne tür bir bakım almanız gerektiği konusunda endişeli olanlar danışmanlık yapmalıdır.

Giysilerini değiştirmek için giyinmiş bir soyunma odası! Temiz bir şekilde düzenlenmişti, bu yüzden rahatça kullanabildim. Bir rahatsızlık olmadan, banyo, tuvalet ve dolap vardı.

Sonunda Suwon Hotel masajına gittim!Tek kişilik odamı ziyaret ettiğim kadar kullandım, ama yalnız girersem biraz yalnız olacağımı tahmin etmeme rağmen çok rahat ve rahat!İyi bir yeteneğin vardı, bu yüzden iç çektim ve uyandım ve yeni doğmuş gibi hissettim! Size gerçekten güçlü bir öneride bulunacağım!

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다