Satın alma şansımız olacak.”
Yeni Coronavirüs enfeksiyonu (Corona 19) uzun süreli olarak yurtdışına çıkmamak yerine, denizaşırı ünlü markaların satın alınmasına cüzdan açan MZ nesline olan talep artıyor. Bu hafta sonu dağıtım endüstrisi denizaşırı lüks markalar için indirim satıyor. 18'inci Shinsegae Mağazasına göre, Gyeonggi şubesinin her katında 'Yurtdışı Ünlü Marka Daejeon' düzenlenecek. Emporio Armani, Mejong Margiela, Erno ve Alexander gibi […]

Yeni Coronavirüs enfeksiyonu (Corona 19) uzun süreli olarak yurtdışına çıkmamak yerine, denizaşırı ünlü markaların satın alınmasına cüzdan açan MZ nesline olan talep artıyor. Bu hafta sonu dağıtım endüstrisi denizaşırı lüks markalar için indirim satıyor.

18'inci Shinsegae Mağazasına göre, Gyeonggi şubesinin her katında 'Yurtdışı Ünlü Marka Daejeon' düzenlenecek. Emporio Armani, Mejong Margiela, Erno ve Alexander gibi ünlü yabancı mallar ve giyim dahil 43 marka,% 80'e kadar indirim satıyor.

Shinsegae Gyeonggi şubesi, 2030 lüks mal satın alan müşterilerin büyüme oranının her yaştan% 17'ye kadar en yüksek olduğu bu etkinlikle genç müşterilere olan talebi ciddi bir şekilde yakalamayı planlıyor.

İkinci bodrum katında, Shinsegae editör dükkanı Bunder Shop ve Gyeonggi şubesinde bulunan Case Studies gibi çeşitli lüks markalar özel bir fiyata bulunabilir. Akne Studio, Selinne, Sakai, Marni ve Viet Mok'a katılan Bunder Shop kadın ürünleri% 80'e kadar indirimle sunulacak. Bunder Shop erkekleri de popüler ürünleri% 80'e kadar ucuza satıyor.

Centum City, 21'inci Shinsegae'nin tek markası da dahil olmak üzere 60'tan fazla ünlü moda markasına katılarak% 80'e kadar indirimle satın alabilecek.

Lotte Department Store'un denizaşırı moda düzenleme mağazası 'Lotte Tops', 19. ~ 28. Lotte Tops Day'i düzenleyecek. Lotte Tops, mağaza alıcıları tarafından doğrudan önerilen ünlü marka ürünlerini sunan denizaşırı bir moda düzenleme dükkanıdır.

Lotte Tops Day, Şubat, Ağustos ve yılda sadece iki kez mağazalarda indirimli fiyatlarda% 10 ~ 30 indirimle normal fiyatın% 40'ına kadar indirimli bir fiyata sunulacak. Etkinliğe dört kategoriden yaklaşık 80 marka katılacak: çeşitli mallar / giyim / ayakkabılar / yaşam.

Temsilci bir ürün olarak, 'Peragamo Bara Bow Kamera Çantası' normal fiyattan% 20 indirimle yaklaşık 560.000 won ve 'Jeol City Antigona Küçük Siyah' yaklaşık 1.87 milyon won'da satılacak. Popüler denizaşırı giyimler de makul fiyatlarla sunulacak. 'Tom Brown Ward Kovalama Kapüşonu' ve 'Folsmith Zibra Patch Nite' sırasıyla% 10 indirimle 860.000 won ve 140.000 won'a satılacak.

Lotte Department Store'un MD geliştirme bölümünün başkanı El Kyung, "Yer içi ve yurtdışına seyahat etmek zorlaştı ve lüks malları parayla satın alan müşteriler sayısı arttı" dedi. "Yurtdışı ünlü marka ürünlerini makul bir fiyata satın almak için iyi bir fırsat olacak."

Nonhyeon İstasyonu'ndan 레플리카 Banpo İstasyonu'na sol yol olarak görülebilir.

Metro istasyonu Nonhyeon İstasyonu'nun 4. çıkışından yaklaşık 300 metre yürürseniz, sol tarafta bir tabela göreceksiniz.

Mağazanın hemen önünde özel bir otopark var ve arabanızı almak için rahatça park edebilirsiniz.

İlk yoldakiler için harita ve telefon numaraları ekleyeceğim.

Girişten sonra, kalbin övündüğü cennet ortaya çıkıyor.

Evet, çantadan sonra.

Her markanın her birinde yer alan şeyleri dinledim.

Kızlar için lüks çantalar satmaya geldiğimde, birkaç tane taşıdım.

Gucci, Chanel, Prada, Louis Vuitton ve diğerleri yok.

Bir duvardan eve götürdüğüm için hiçbir isteğim yok.

Aslında, sadece son satın almak istediğim Hermes Birkin ile mutlu olmak istiyorum.

Sadece bir kadın lüks çanta dükkanında değil.

Aksesuarlar da çok fazla türdeydi.

Aksesuarların en iyisi Hermes bileziği.

Birden fazla yüzüğü...

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다